Hakkımızda

Hakkımızda


Keleş Matbaacılık Ltd. 1990'dan beri faaliyet gösteren baskı ve matbaacılık yapan köklü bir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti şirketidir.

Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeyen, tecrübe çıtasını hep bir üste taşıyan ve müşteri memnuniyetini amaçlayan Keleş Matbaacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana matbaa-basım sektöründe hizmet vermekte olan Keleş Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız. Mağusa' da faaliyet gösteren matbaa firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır.

Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; OFSET & MATBAA hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir.

Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Kalite Politikası


Müşterimize faaliyet gösterdiğimiz sektörde en iyi ürün ve hizmeti verebilmek için;

  • Teknolojiye Yatırım
  • Kaliteli Belgeleme
  • Tecrübe ve Bilgi Odaklı Çözümler
  • Ekip Çalışması
  • Müşteri Memnuniyeti

Bu doğrultuda amaçlarımızı belirleyerek, ölçüp ve gözden geçirmekteyiz.